Priemyselná výroba
Michal Kulan
Pilovanie a hobľovanie dreva
- Obec
- Zbudské Dlhé
- Od roku
- 2016
- IČO
- 50 594 206
Michal Kulan
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 12 Zbudské Dlhé
- Na trhu od
- 7. novembra 2016
- IČO
- 50 594 206
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 16.11)
- Pilovanie a hobľovanie dreva
Podnikanie v číslach
- 9
- rokov na trhu
- 2016
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Michal Kulan
Michal Kulan – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zbudské Dlhé. Podniká od 7. novembra 2016.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Michal Kulan
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 50 594 206
- Dátum vzniku
- 7. novembra 2016
- Miesto podnikania
- 067 12 Zbudské Dlhé
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-21929
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 16.11)
- Pilovanie a hobľovanie dreva
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Michal Kulan zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Michal Kulan?
Miesto podnikania je v obci 067 12 Zbudské Dlhé.
Čím sa Michal Kulan zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Michal Kulan?
IČO je 50 594 206.
Odkedy podniká Michal Kulan?
Podnikanie začalo 7. novembra 2016. Na trhu pôsobí 9 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.